YATAK ODASI GİYSİ DOLAP

Hepimiz evlerimizin özel ve modaya uygun, kişiliğimize göre ve çok beğendiğimiz mobilyalar ile dekore eder ve kullanırız, Kişiye özel tasarımları ve farklı dokunuşları ile sektörün genç öncülerinden RMR DİZAYN hayallerinizdeki mobilya tarzında size yardımcı olmayı kendine hedef belirliyor, İster yatak odası takımı olsun ister yemek odası takımı, salon takımı mobilya, hayatınızın uzun bir dönemini birlikte geçireceğiniz ve en önemli anılarınızı üzerinde yaşayacağınız mobilyalarınız için güncel ve yenilikçi yaklaşımı ile kendi tarzınızı yansıtmanıza olanak sunuyor. İster modern ister avangart veya country tarzında olsun hayallerinizdeki tasarımı kendi dili ile ne büyük harikalar yarata bildiğini kanıtlayan mobilya tasarımları ile evinizde uzun yıllar boyu huzuru ve rahati hissedin.
 

Modern yatak odası takımlarına örnek.

Her insanın kendine has bir tarzı olduğu gibi her mobilyanın da kendine has bir tarzı ve yaşam biçimi olduğunun bilincinde olan RMR DİZAYN, bu bilinç ile hareket ederek kişiye özel mobilya tasarımları ile ön plana çıkıyor, tarzınız hangisi olursa olsun kayıtsız kalamayacağınız değişiklik seçenekleri ile hayalini kuruduğunuz mobilya tasarımlarına bir adımdan daha çok yaklaşmanızı sağlayarak sizi en zor kararlarınızda yardım ve destekleri ile rahatlatacak olan firma bol seçenekleri ile sürekli dikkat çekiyor. Örnek vermek gerekirse, bir koltuk takımının üzerine onlarca uygulayabildiği rengi kırlent ve berjerinde farklı olacak şekilde uygulayıp bu renkleri alıp yemek odası takımının sandalyelerine de uygulayabiliyor, size kalan mobilyalarınıza uygun olacak şekilde halınızın ve perdenizin rengine karar vermek oluyor..

Tercihiniz Olan Yatak Odanızın Her Detayı, Kalitesi ve Tasarımı ile İçinize sinsin

Hepimiz evlerimizde bize özel olan yatak odası takımı mızın modaya göre, kişiliğimize göre ve çok beğendiğimiz baza ve baza başlıklarına göre dekore eder ve kullanınız, Dolabımızın kullanışlı olması da kapladığı alan açısından bizler için çok değerlidir ve şifoniyerimizin de kullanırken bize yeterli olması gerekmektedir, kimi şifoniyerini sadece çamaşırlık olarak kullanırken kimileri onu bir makyaj alanı kişiye özel bir kullanım alanı olarak kullanmak ister, Bu konuda mobilya sektörünün yenilikçi ve öncü firmalarından olan RMR DİZAYN yatak odanız konusunda sizlere yardımcı olmaktadır, yatak odası dediğinizde yeni moda, son trend, çok beğenilen ve tercih edilen yatak odası ve dekorasyonları akla gelmektedir, RMR DİZAYN evlerinizde şıklığın adresi. Birbirinden şık ve yalın tasarım diliyle ne kadar büyük tasanm harikaları yaratılabildiğini kanıtlayan yatak odaları ile evinizde huzuru hissedin.3D Tasarım oluşturduktan sonra sizleri hayal ettiklerinizi uygulama yaparak evlerine gerçekte buluşturmanı guruyla yaşıyoruz sloganımız ise siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

 

Yatak Odası Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

 

Yatak odaları, evlerin en sık zaman geçirilen ve en özel alanlarıdır. Bu nedenle mobilya seçerken belirli noktalara çok dikkat etmek gerekiyor. Beklentileri karşılayan, şık, modern ve de zamanın ötesindeki sız mobilyalar sizlere her daim huzur verecektir. Aynı zamanda uzun yıllar boyunca kullanacağınız kaliteli ve kullanışları takımları seçmek de konfor açısından son derece önemlidir. Peki yatak odası alırken nelere dikkat etmeliyiz? Yatak odası tasarlarken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Hangi renkte ve hangi tarzda ürünleri tercih etmelisiniz? Merak edenler için işte detaylar…

 

Kişisel Beklentilerinize Önem Verin

Yatak odası tercihi yaparken öncelik beklentileriniz olmalıdır. Öyle ki bu alan dinlenmek ve iyi bir şekilde uyumak için hazırlanır. Evlerin de en özel alanı olduğundan tasarım açısından sizleri tatmin edecek ürünlerle bezenmiş olması gerekir. Yapılan birçok araştırma da net olarak gösteriyor ki doğru yatak odası tercihinde bulunmamak, kişilerin kendilerini estetik anlamda rahat hissetmemesine neden oluyor. İnsan vücudu kendisini rahat hissetmediği durumlarda da dinlenme ihtiyacını yeteri kadar gideremiyor. Bu nedenle yatak odalarının şıklığını artıracak, aynı zamanda da dinlenmenizi kolaylaştıracak ürünleri tercih etmeye özen göstermeniz gerekir.

Kaliteli Ürünleri Tercih Edin

Yatak odası mobilyaları uzun yıllar boyunca kullanıma dayanabilen, kaliteli ürünler olmalıdır. Bu nedenle herhangi bir mobilya almadan önce malzeme kalitesine dikkat edilmesi gerekir. Satın alınan mobilyaların ilk günkü gibi görünümlerini korumaları şarttır. Böylece yatak odaları daima şık ve modern görünürken, mobilyalarınızı da herhangi bir deformasyon olmadan veya sorun yaşamadan çok uzun yıllar boyunca kullanabileceksiniz. Bir mobilyanın kaliteli olup olmadığını anlamanın tek yolu vardır. Bu da malzeme kalitesi kontrolü yapmaktır. Kaliteli ürünler yıpranma, çarpma ve darbelere karşı yüksek dayanıklılık performansı sergiler. Ayrıca malzeme kalitesi yüksek olan ürünler şıklık açısından da avantaj yaratır.

Odanıza Uygun Boyutlarda Ürün Seçin

Doğru yatak odası seçmek için dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise uygun mobilya boyutunu tespit etmek ve bu doğrultuda seçim yapmaktır. Mesela odanız küçük boyutlarda ise daha minimal ve portatif ürünleri tercih etmenizde fayda olacaktır. Öyle ki küçük odalarda büyük mobilyalar kullanmak çok kötü bir görünüm yaratır. Aynı zamanda da alanın çok sıkışık ve daha da dar görünmesine sebebiyet verir. Daha büyük alana sahip olan yatak odalarında da gereğinden küçük mobilyaları seçmek doğru değildir. Bu durumda da odanız boş bir görünüme sahip olur. En doğru mobilya seçimini yapmak için öncelikle oda ölçüleri doğru olarak belirlenmeli ve sonrasında da tespit edilen ölçüler doğrultusunda yatak odası takımı seçilmelidir. Ayrıca alınan mobilyaların oda içerisinde rahat hareket etmenize de engel olmamasına dikkat etmeniz önerilir.

Mobilyalar İhtiyacınızı En İyi Şekilde Karşılamalı

Yatak odası mobilyaları kişisel ihtiyaçları en iyi ve en doğru şekilde karşılamak zorundadır. Özellikle de yatak odası mobilyalarının en önemli parçalarından biri olan dolapların yeteri kadar iç hacme ve rafa sahip olması gerekir. Sahip olunan kıyafetler için yeterli olmayacak dolaba sahip takımlar, ilerleyen süreç içerisinde yeni bir ürün satın alımına ihtiyaç duyulmasına sebebiyet verecektir. Bunun yanı sıra yorgan vb. gibi büyük ve yer kaplayan ürünlere de dolap içerisinde yer verilmesi gerekiyorsa, iç hacmi en büyük olan ürünler sizler için daha ideal olacaktır. Ayrıca dolap hacminizi ve boyutlarını artırmanız durumunda diğer eşyaların daha minimal boyutlarda olmasına dikkat etmeniz şarttır.

Doğru Renk Seçimi

Yatak odası takımı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli kriter şüphesiz ki doğru renk seçimi yapabilmektir. Peki doğru renk seçimi nasıl yapılır? Bunun için öncelikle odanızın genel görünümünü göz önünde bulundurmanız gerekir. Günümüzde üretilen birçok mobilyaya bakıldığında genellikle beyaz, siyah ve kahverengi tonlarının hakim olduğu görülmektedir. Fakat yeteri kadar araştırma yapıldığında daha farklı renklerde de ürünler bulmak mümkündür. Mobilyanızı hangi renk tonunda seçecek olursanız olun mutlaka nokta atışı tonları bulmaya özen gösterin. Böylece yaptığınız dekorasyon hem zamansız hem de mükemmel bir görünüm yaratacaktır. Ayrıca ürünlerin uzun süre boyunca modası geçmeden kullanımı da mümkün hale gelmektedir.

Yatak Seçimi Çok Önemli

Yatak odası takımının içindeki en önemli parça şüphesiz ki yataktır. Daha fazla eşyası olan kişiler sandıklı ya da bazlı ürünleri tercih etmesi gerekirken daha az eşyası olan kişiler portatif yatakları seçebilirler. Ancak hangi ürün tercih edilecek olursa olsun pratik ve kolay kullanıma uygun olmalıdır. Son zamanlarda bilindiği gibi Japon tarzı yataklar ev dekorasyonunda çok önemli bir yer kaplamaya başladı. Evlerinde daha az eşyası olan ve modern bir görünüm yakalamak isteyenler için ideal olan Japon tarzı yataklar, kendi stilinizi göstermeniz için de ideal olacaktır. Aynı zamanda yatak odalarında zamansız mobilyaları tercih etmek de uzun süre boyunda kullanım sağlamak açısından çok önemli olacaktır. Bu nedenle yatak seçerken kullanışı ve en kaliteli ürünlerin yanı sıra daha sade olmalarına dikkat etmelisiniz.

 

TARİHSEL SÜREÇTE YATAK ODALARININ GELİŞİMİ KISACA ÖZET

Yaşamın devamını sağlayan önemli gereksinimlerden biri olan yatma eylemi, yatak olarak isimlendirilen mobilyanın kullanımı ile yapılmaktadır. Mahremiyet başta olmak üzere çeşitli unsurları etkisiyle yatma eylemi için ayrı bir mekân oluşturmak gerekmiştir. Hem yatak mobilyasının hem de yatak odasının gelişimi birbirine bağlı konudur. Tarih boyunca yatak mobilyası ve yatak odasının gelişimi çok çeşitli evrelerden geçmiştir. Yatak odaları sadece yatma için kullanılan bir mekân değildir. Tarih boyunca zenginlik ve statü belirtisi, sosyalleşmekânı, mahrem alan, teknoloji ile birlikte gelişen bir mekân olmuştur. Yatma eylemi ve bu eylemin gerçekleştiği mekânlar kültürlere, yaşam tarzına, örf ve adetlere, sanat akımlarına ve dönemlere, siyasi ve sosyo-kültürel olaylara, mimari planlamaya, malzeme ve yapım teknolojisinin gelişimine göre farklılıklar göstermektedir. Bu çalışmada yatak odası kavramı özellikle konutlar üzerinden incelenecek ve tarihsel gelişimi mekân ve mobilya açısından irdelenerek, Türk konutunda bilhassa Batılılaşma hareketiyle birlikte değişimi de belirtilerek, bu konudaki gelecekçi yaklaşımlara değinilecektir. 

Galeri Teslim Edilen İşler

rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler

TESLİM EDİLEN İŞLERİMİZ

 

 

rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dizayn ahşap kapı rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler  rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler  rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler  rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler

rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler