Doğru portmanto (vestiyer) nasıl seçilir?

Genellikle evlerin koridorlarında ve girişlerinde kullandığımız portmanto (vestiyer) kullanışlı yapısıyla beğeni toplarken, şık tasarımıyla da konforlu alanlar yaratıyor. Saklama ve dekorasyon için önerdiğimiz modern giyim modelleri farklı tasarım, beden ve işlevlerde kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Örneğin aynalı kapaklar, kapalı raflar ve sürgü raflar gibi farklı türleri bulunmaktadır. Bu farklı tipler model ve boyutlara göre farklılık gösterir. Bu kadar çok çeşit arasından doğru seçimi yapabilmek için ciddi bir filtreleme yapmanız gerekiyor.

İşte yazımızda geri kalan tüm detayları ele alıyoruz ve doğru seçimi yapmanız için size yol gösteriyoruz. Doğru sorulara doğru cevapları vererek portmanto (vestiyer) yapabilirsiniz. Evde kaç kişi yaşıyor? portmanto (vestiyer) seçerken öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Seçtiğimiz ve satın aldığımız mobilyaların ihtiyaçlarımızı karşılaması gerektiğini akılda tutarak doğru kararı vermeliyiz. Bu nedenle portmanto (vestiyer) kullanan kişi sayısı önemlidir. Çünkü kişi sayısı, portmanto (vestiyer) askı sayısından boyutlarına kadar tüm değişkenleri belirleyen önemli bir faktördür. Ortalama kişilik bir ailenin evde yaşadığı göz önüne alındığında, orta büyüklükteki 2 kapılı veya dar kapılı modeller aile üyelerine rahatlıkla hizmet vermektedir.

  •  Evinizin iç mekanı modern mi yoksa klasik mi?

Alacağınız elbise askısının boyutuna karar verdikten sonra evinizin tasarımına uygun bir seçim yapmanız gerekir ki elbise askısı modellerini daha kolay seçebilirsiniz. Modern portmanto (vestiyer) modelleri ya da klasik portmanto (vestiyer) modelleri arasından evin tarzına uygun olanı seçilmelidir. Modern yaşam alanlarında çağdaş portmanto (vestiyer) modelleri tercih edilirken, klasik yaşam alanlarında klasik portmanto (vestiyer) modelleri kullanılmaktadır. Zarif dairelerde iç mekanın bütünlüğünü sağlamak için aynı tarzda mobilyaların kullanılması önemlidir. Ayakkabı modelleri Yaşam alanları için aynı odada elbise askısı ve ayakkabılık tercih etmek isteyen kullanıcılar için tasarlanan ayakkabı kutulu portmanto (vestiyer) modelleri yerden tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Genellikle dar giriş ve koridorlara sahip kullanıcıların tercih ettiği bu mobilya, tüm eşyalarınızı bir arada tutan kullanışlı bir yapıdır. Hızlı bir şekilde ayakkabı alıp kullanmanızı sağlayan kapalı ayakkabılıklı ve açık raflı modeller bulunmaktadır. Elbise askısı almak isteyen birçok kullanıcı portmanto (vestiyer) modellerini tercih etmektedir. Günümüzde fonksiyonel nesnelerin sayısının artmasıyla birlikte üründen maksimum kazanç beklenmektedir.

Bu nedenle günümüzde evrensel mobilya tasarımı giderek artmaktadır. Tam boy ayna seçmelisiniz Ayna görüntülü portmanto (vestiyer) modelleri ve aynasız portmanto (vestiyer) modelleri mevcuttur. Ancak ayna görüntüsü büyük olan bir portmanto (vestiyer) modeli seçerseniz kombininize ve kıyafetinize son kez göz atabilir ve çıkışınıza son dokunuşu verebilirsiniz. Toplumumuzda sadece boy aynası kullanmak alışılagelmiş bir şey olmadığından genellikle aynalı duvara monte modeller tercih edilmektedir. Boy aynası ihtiyacı, elbise askısının uzun kapağına boy aynası yerleştirilerek karşılanır. Bu nedenle mutlaka boy aynası olan portmanto (vestiyer) tercih etmelisiniz. Aynalı gardırop modellerinin avantajı dar girişlerin daha geniş ve ferah görünmesidir. MDF ve yonga levha elbise askısı arasındaki fark Seçeceğiniz tüm mobilyalarda olduğu gibi kıyafet modellerinin yapımında kullanılan malzemeye de dikkat etmeniz gerekiyor. MDF'den üretilen raf modellerinin fiyatı daha yüksek olduğundan fiyatları suntadan yapılan ürünlere göre daha yüksek çıkabilmektedir.

Ancak MDF mobilyalar ağır olduğundan daha dayanıklı olması ve küçük darbelerde sarsılmaması gibi pek çok avantaj sunmaktadır. Suntadan yapılmış daha hafif ve daha uygun fiyatlı portmanto (vestiyer) bulabilirsiniz. Ancak daha az dayanıklı olan bu aglomera ürünler birkaç yıl kullanılamayabilir.

Lake portmanto modelleri Evin belki de misafir geldiğinde kapatılamayan tek yeri giriş kapısıdır. Dolayısıyla evin aslında en dikkatli ve özenli olmanız gereken yeri burasıdır. Büyük bir mekan yaratmaya çalıştığınızda kaotik görüntüler yaratabilirsiniz. Bunun yerine sade lake kapılı bir portmanto yerleştirerek tamamen sofistike bir görünüm yaratabilirsiniz. Girişte özellikle beyaz lake perdeler kullanarak misafirler için samimi ve davetkar bir atmosfer yaratabilirsiniz.

RMR DİZAYN-PORTMANTO-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİRMR DİZAYN-PORTMANTO-VESTİYER-MODELLERİ

 

Galeri Teslim Edilen İşler

rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler

TESLİM EDİLEN İŞLERİMİZ

 

 

rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dizayn ahşap kapı rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler  rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler  rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler  rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler

rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler