Market Dizaynı

Market dizayn işlemi, marketin kalitesini yükselten en önemli detaydır. Artık her markette her ürün bulunduğu için marketler birbirinin kopyası gibi olmaya başlamıştır. Siz de marketinizin diğer marketlerle aynı görünmesini ve müşteriye aynı izlenimi vermesini istiyorsanız, market dizayn işleminizi stabil olarak yapmaya devam edebilirsiniz.

Fakat siz de, mükemmellikten ve kazançtan yanaysanız, o zaman marketinizde kaliteli bir dizayna ihtiyacınız var demektir. Ve biz de sizler için, marketinize her baktığınızda bu kaliteyi hissettirecek bir tasarım yapıyoruz.

 

Market Dizaynının Amacı Nedir?

Market dizayn işleminin yapılma amacı, marketin doğru şekilde düzenlenmesini sağlayarak, marketin ferahlığını, düzenini, kalitesini en üst seviyeye çıkartmaktır. Market dizayn etme işlemi, detay isteyen ve yalnızca işinde profesyonel olan sektörlerin yapabileceği, dikkat ve detaycılık isteyen önemli bir iştir. Ve sektörümüz, deneyimli kadrosuyla ve mükemmeliyetçi çalışmasıyla, market dizayn etmeye hakim olan, bu işi en iyi şekilde yapan bir kadroya sahiptir.

Market Dizaynını Hangi Ölçütlere Göre Şekillendiriyoruz?

Market dizaynında en önemli detaylardan birisi, marketin iç düzeninin sade olması. Çünkü marketin içi sadelikten ne kadar uzak olursa o kadar karmaşıklaşır. Ve müşteriler o karmaşanın içinde aradıklarını bulamazlar. Marketin yoğun ve karmaşık görüntüsü ise onları henüz alışverişe başlamadan zaten yormuş olacaktır.

Market dizaynında dikkat ettiğimiz noktalardan diğeri ise market raflarının doğru düzenle yerleştirilmesi. Müşteriye labirentteymiş gibi hissettirecek ve girdikten sonra çıkmak için efor sarf ettirecek bir raf düzeni müşteriyi oldukça yoracak ve yeniden o markete gelme isteği uyandırmayacaktır. Bu yüzden market raflarının yerlerini müşteriye rahat hareket edebileceği bir alan oluşturarak, iki tarafa da oldukça kullanışlı olan bir düzen oluştururuz.

Market dizayn işleminde, kullanılan aydınlatma sistemlerine kadar dikkat ediyoruz. Çünkü küçük detaylar da büyük izlenimler oluşturmamıza yardımcı olacaktır. Aydınlatma sisteminin çok yoğun veya yetersiz olması, marketin içinde önemli bir detaydır. Ve bizler sizin için bunu da düşünüyor, ışıklandırmaların nerelerde olmasına gerektiğine kadar tasarlıyoruz.

 

Marketin içinde kaliteli raflar olmalı ve bu rafların içinde de kaliteli olan ürünlerin, kaliteli bir şekilde yerleştirilmesi de market dizayn işlemimizin bir parçasıdır. Gördüğünüz gibi, kalite bizim işimiz... Bu ölçütleri ve daha fazlasını marketlerinizde en iyi şekilde yapıyor ve bunu yaparken de seçimimizi daima kaliteden, doğallıktan ve mükemmellikten yana kullanıyoruz.

Marketleri doğal bir şekilde dizayn ederken, modernlikten ve şıklıktan ödün vermiyoruz. Hem modern hem de ferah olan bir market dizayn ederken, markete samimi ve mükemmeliyetçiliği de katmayı unutmuyoruz.

               

 

 

Galeri Teslim Edilen İşler

rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler

TESLİM EDİLEN İŞLERİMİZ

 

 

rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dizayn ahşap kapı rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler  rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler  rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler  rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler

rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler