Ahşap Raf  ve Reyon

Ahşap raf ve reyon, oldukça kaliteli, doğal ve sade olması nedeniyle oldukça kullanışlıdır.

Markete doğal ve samimi bir hava katar.  Sadeliği ve kolay temizlenebilir olması nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Market raf seçiminde hoş bir hava katar. Ahşap; abartıdan uzak, samimi, hijyenik ve doğallık gibi özelliklerinden dolayı bizlerin gözdesidir. Marketinizde modern, ahşaptan reyonlar olması size rahat bir kullanım imkanı sunacak ve müşterinin memnuniyetini kazanmanıza yardım edecektir.

Ahşap Reyon Kullanılmalı Mıdır?

Kolay kullanımı ve hijyen açısından kolay temizlenebilirliği olduğundan dolayı ve markete hoş ve kaliteli bir görünüm vereceğinden dolayı market raf kullanımında ahşap raf ve reyon tercih edilmelidir. Kullanılan mekanda klasik bir tarz oluşmasına sebep olur. Böylece görüntü mükemmelliği ortaya çıkar. Aynı zamanda da bizim ahşap reyonlarımız kaliteli oluşu nedeni ile de oldukça kullanışlıdır. Kirli veya eski bir görünümü yoktur. Oldukça modern ve hijyeniktir.

Ahşap reyonlar kullanım açısından oldukça rahattır. Marketlerde klas ve doğal duruşunu korur.

Hem müşteriye hem de satıcıya oldukça kolay bir kullanım sunar.

 Ahşap Raf  Ve Reyon Nerelerde Kullanılabilir?

Kullanım alanı her marketteki, restorandaki, manavdaki, kafedeki veya pastanedeki market raf yerlerine uygundur. Her açıdan kullanıma uygundur ve birçok yerde kullanılabilir.

Marketlerde bakliyat, kuruyemiş, unlu mamul, pasta reyonlarının vazgeçilmezidir. Temizliği ve doğallığı nedeni ile cafe ve pastanelerde oldukça kullanılır. Özellikle yiyecekler için kullanışlı olmasının sebebi sağlıksız bir etkiye sahip olmamasından kaynaklıdır. Ve de temizliği kolay yapıldığı için fazla tercih edilir çünkü ürünlerin muhafaza edildiği yerin yani market reyon kısımlarının temiz olması müşterilerin dikkat ettiği bir noktadır.

Ahşap Rafların Duruşu

Bulunduğu ortama klasik ve samimi bir hava katar. Bu tasarımda raflar, market raf diziliminde oldukça kullanışlıdır. Aynı zamanda rafların ahşaptan yapılması rafa daha iyi bir kullanış getirir. Rafların çokluğu temizliği zorlaştırsa da ahşap kolay temizlenebileceğinden dolayı rafa hijyen açısından önemli bir etkide bulunur.

Ahşap Raf ve Reyon İçin Renk Seçimi

Reyonların ve rafların renklerini seçerken, rafı alacağınız mekana uygun bir renk seçmeniz, mekanınızda renk uyumu olmasına sebep olacağından dolayı market reyon için iyi bir görüntü oluşturacaktır. Tercihinizi isterseniz açık, isterseniz de koyu bir renkte yapabilirsiniz.

Galeri Teslim Edilen İşler

rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler

TESLİM EDİLEN İŞLERİMİZ

 

 

rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dizayn ahşap kapı rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler  rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler  rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler  rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler

rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler