MARKET dizaynı amacı nedir?

Bu işlemin amacı, doğru düzenlemeyi sağlayarak MARKET alanını, düzenini ve kalitesini en üst düzeye çıkarmaktır.

MARKET dizayn,detaylara dikkat gerektiren ve yalnızca sektör profesyonelleri tarafından gerçekleştirilebilecek önemli bir iştir.

Uzmanlardan ve mükemmeliyetçilerden oluşan sektörümüzde de piyasaları nasıl şekillendireceğini bilen ve bunu ellerinden gelenin en iyisini yapan çalışanlarımız vardır.

MARKET DİZAYNI Pazar yapısını modellemek için hangi kriterleri kullanıyoruz?

 MARKET DİZAYN en önemli detaylardan biri pazarın iç yapısının sadeliğidir. Çünkü piyasa basitlikten uzaklaştıkça işler daha da karmaşık hale geliyor. Ve bu karmaşa içerisinde müşteriler aradıklarını bulamıyorlar. Pazarın yoğun ve karmaşık yapısı onları daha alışverişe başlamadan yoracaktır.

Market tasarımı yaparken dikkat ettiğimiz bir diğer nokta ise market raflarının doğru düzenlenmesidir. Müşteriye sanki bir labirentin içindeymiş izlenimi veren, girerken çıkmak için çabalamaya zorlayan bir raf düzeni onları yoracak ve artık o pazara girmek istememelerine neden olacaktır. Bunun için müşterilerin özgürce hareket edebileceği bir alan yaratıp, her iki tarafta da oldukça kullanışlı bir bölüm oluşturuyoruz.

Kullanılan aydınlatma sistemlerine dikkat ediyoruz.

Çünkü küçük detaylar büyük bir izlenim bırakmamıza yardımcı olur. Aydınlatma sisteminin çok parlak olması ya da uygun olmaması piyasada önemli bir detaydır. Biz de sizin için hallediyor ve aydınlatmanın nereye yerleştirileceğini planlıyoruz. Marketin kaliteli rafları olmalı ve kaliteli ürünlerin bu raflara uygun şekilde yerleştirilmesi market tasarım sürecimizin bir parçasıdır.

Kalite bizim işimiz...

 MARKET DİZAYN’INDA  bu ve bunun gibi birçok kritere elimizden geldiğince saygı gösteriyor, her zaman kaliteye, doğallığa ve mükemmelliğe önem veriyoruz. Marketleri doğal bir şekilde tasarlarken modernliğe ve şıklığa odaklanıyoruz. Modern ve ferah bir market tasarlarken, marketi’nize samimiyeti ve mükemmeliyetçiliği aşılamayı unutmuyoruz.

 

Galeri Teslim Edilen İşler

rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler

TESLİM EDİLEN İŞLERİMİZ

 

 

rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dizayn ahşap kapı rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler  rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler  rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler  rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler

rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler rmr dzayn yapılan işlerden örneklemeler